„Chcąc sięgnąć gwiazd, musisz poszybować wysoko”, tak samo jest tutaj na zakładach bukmacherskich, jeśli chcesz być na samym szczycie musisz pozyskiwać coraz to więcej informacji na ich temat. W ten sposób osiągniesz swój sukces. W tym artykule postaramy Cię chociaż trochę do niego przybliżyć. Zapraszamy!

ABC dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

To normalne, że zakłady mogą nam nie wyjść

Myśl, że nie udało się, może następnym razem jest w tym miejscu bardzo nie właściwa, ponieważ powinniśmy przeanalizować nasz błąd gdzie go popełniliśmy, a następnie poprawić się i nie popełniać już ponownie. Jeżeli sami nie potrafimy wyszukać w którym miejscu zrobiliśmy błąd to można zasięgnąć porady u specjalistów na forach bukmacherskich, gdzie w dokładny sposób opowiedzą wam w którym miejscu został popełniony błąd i podpowiedzą jak go poprawić tak, żeby już go nie popełniać po raz drugi. Taki zabieg z pewnością ułatwi wam tę analizę i pomoże przy następnych zakładach.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Legalne źródła bukmacherskie są rozsądnym wyborem

Granie z legalnych źródeł bukmacherskich jest jednym z rozsądniejszych wyborów jakie możemy podjąć. Po pierwsze granie u legalnych bukmacherów niesie za sobą szereg korzyści jakie dostajemy od bukmacherów. Między innymi jest to duża ilość promocji i bonusów jakie bukmacher naszykował dla nas, takie jak bonus na start czy freebet, który umożliwia granie za darmo, bądź gre bez podatku, a działa to na zasadzie, że w momencie wygranej na takim zakładzie z tą promocją to bukmacher opłaca podatek w pełni, a my dostajemy kwotę na czysto. Takich i wiele innych promocji możemy uzyskać właśnie od legalnych bukmacherów. Natomiast u nielegalnego bukmachera jedynie co może nas spotkać to nieciekawe konsekwencje karne, takie jak wysoka grzywna. W dodatku grając z nielegalnego źródła narażeni jesteśmy na oszustwa i wyciek naszych danych czego chyba nikt z was nie chciałby. Dlatego podczas wyboru dobrze jest się zastanowić dwa razy na co postawić swój wybór.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na nudę dobre są zakłady specjalne

Jeśli po standardowej grze jesteśmy znudzeni nią możemy przerzucić się na zakłady specjalne. Polegają na obstawianiu typów związanych z światem religii czy polityki. Na przykładzie możemy obstawić zakład kto będzie następca papieża, bądź podczas wyborów prezydenckich możemy obstawić który z kandydatów wygra wybory prezydenckie. Jest to ciekawe, ponieważ do obstawiania tego typu zakładów nie potrzebujemy praktycznie żadnej wiedzy na ten temat. Wystarczy tylko twoje chęci i postawienie na odpowiedniego kandydata. Jest to bardzo dobra metoda na oderwanie się od standardowych zakładów bukmacherskich i odreagowaniu sobie właśnie na tego typu zakładach. Jedynym małym minusem właśnie tych zakładów jest taki, że zakłady te są bardzo rzadko i nie można na nie obstawiać kiedy nam się tylko chce a w odpowiednich momentach, lecz jeśli chcemy tylko się oderwać od sztandarów na chwile to taki minus to nie minus.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak ograć bukmachera w 2021 roku!
Następny artykułW jaki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.