Pięściarstwo to ogólnie bardzo ciekawy temat, z racji tego że patrząc na nasze organizmy z innej perspektywy – nieważne co mielibyśmy nawet zamiast rąk – czy to macki, czułki – czy coś innego, zawsze byśmy znaleźli sposób aby nimi walczyć. No ale to tylko nasze przemyślenia, więc dzisiaj zamierzamy odpowiedzieć na pytanie – jak obstawiać boks w bukmacherce?

Boks w bukmacherce – jak obstawiać?

Filmy a fikcja – boks

Filmy o zawodach bokserskich (chyba każdy widział chociaż jeden) często mają wydźwięk straceńczej motywacji – gdzie bohater główny jest sam przeciwko dosłownie każdemu, również jego ,,trener” każe mu poddać walkę, ponieważ w niego nie wierzy. Co do ma do boksu w prawdziwym życiu? Mnie się pytacie? Sprawdźcie sobie kogoś takiego w internecie jak Muhammad Ali. W końcu na jego podstawie nakręcili Rocky’ego. Zawodnicy którzy mają mnóstwo motywacji mają o wiele większe szanse na zwycięstwo – ale żeby dostrzec taki ,,diament w mule” – musimy się trochę natrudzić. Dlatego przed tym, jak postawimy kupon na wybranego przez nas zawodnika, musimy wykonać analizę jego formy.

Mówię tutaj o tym, żeby sprawdzić, czy nasz faworyt trenuje ostro przed zawodami, czy też tylko sprawia takie wrażenie – jak zachowuje się publicznie też jest ważne, ponieważ to, jak się czuje przed reflektorami może wpłynąć na jego ,,performance” podczas zawodów. Po takiej analizie prawie na pewno będziemy w stanie lepiej przewidzieć, czy obstawiamy zakłady bukmacherskie na nowego ,,Rocky’ego” czy też to kolejny Najman. Oprócz analizy sportowej, oglądanie jak najlepsi zawodnicy (w swojej kategorii wagowej) walczą może nam sporo pomóc, pod takim względem, że w przyszłości być może nasz faworyt się z nimi zmierzy. Jednakże pamiętajmy zawsze, że nigdy nie wiadomo co przyniesie nam życie – dlatego też nie powinniśmy brać niczego za fakt absolutny (oprócz podatków i śmierci oczywiście).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Obstawianie boksu – zaczynamy od początku!

Od pierwszej połowy dwudziestego wieku zaczęły funkcjonować  pierwsze punkty stacjonarne i praktycznie od samego otwarcia zakładów bukmacherskich, boks był jednym z najpopularniejszych sportów do obstawiania. ,,Pięściarstwo” od zawsze generowało duże zainteresowanie, a jak wiadomo, im większe zainteresowanie danym sportem, tym większa szansa że również tym tematem zainteresują się zakłady bukmacherskie. Boks ma swoje gwiazdy, które są w stanie generować bardzo dużą popularność swoimi starciami, nawet wśród młodych ludzi.

Boks – co powinniśmy wiedzieć?

Oprócz tego, co napisaliśmy wyżej – (wykonania analizy sportowej, oglądanie boksu) – kolejną kwestią jaką powinniśmy wziąć pod uwagę jest na pewno wybór odpowiedniego bukmachera. Nie będziemy się rozwijać na ten temat – ponieważ ten wybór zostawimy dla was. Powinniśmy na starcie – po zdobyciu wiedzy sportowej – trzeba zdobyć trochę doświadczenia w bukmacherce. Najlepiej jest na starcie obstawić dwa lub trzy typy na ,,pewniaki” – tylko po to aby zaznajomić się z typowaniem. Oczywiście nie jest dobrym pomysłem obstawiać ,,pewniaki” cały czas – po raz kolejny mówimy o tym, żeby przez ten sposób tylko zaznajomić się z obstawianiem. Później wypadałoby przejść do normalnych zakładów bukmacherskich – czyli takich, przy których musimy sami przewidzieć wynik danego spotkania, aby zarobić nasze pieniądze. Na początku lepiej jest obstawiać niewielkie sumy – z racji tego że w razie przegranej nie dostaniemy zbyt mocno ,,po portfelu”.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – dla początkujących typerów
Następny artykułDlaczego warto obstawiać sport u Polskich bukmacherów?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.