Korzystanie z aplikacji bukmacherskich jest coraz bardziej popularne, jednakże większość graczy nie wie z jakiego powodu tak się dzieje. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, dlaczego coraz więcej graczy korzysta z aplikacji w 2021 roku!

Czy warto jest korzystać z aplikacji bukmacherskich? Poradnik bukmacherski 2021

Wygoda

Naturalnie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o wygodę w użytkowaniu. Przewagą aplikacji mobilnych nad stronami internetowymi jest łatwość wyszukiwania wydarzeń i stawiania na nie zakładów. Nawigacja w aplikacjach mobilnych jest łatwiejsza, odbywa się to za pomocą uproszczonych menu, gdzie najważniejsze elementy aplikacji znajdują się w strategicznych punktach. Aplikacja nie zawiera zbędnych elementów, które zazwyczaj utrudniają korzystanie z serwisu. Znalezienie wybranych meczów lub zakładów specjalnych w aplikacji mobilnej nie powinno być bardzo skomplikowane dzięki przejrzystej liście dostępnych zakładów. Dlatego też na przykład aplikacja mobilna betclic jest bardzo wychwalana, z racji swojej intuicyjności, oraz możliwości łatwego obstawiania.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Obstawianie zakładów na żywo

Niektóre strony z zakładami sportowymi, oprócz oferowania szerokiej gamy produktów z zakładami na żywo, zapewniają również bezpłatną transmisję meczy na żywo. Aplikacja mobilna pozwala również na oglądanie meczów w czasie rzeczywistym. Następnie możemy zobaczyć postęp wydarzenia na stadionie i odpowiednio zareagować, stawiając zakłady na żywo. Niestety w naszym kraju póki co tylko dwóch największych bukmacherów oferuje taką możliwość, są to naturalnie STS oraz Fortuna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Potencjalne zagrożenia podczas korzystania z aplikacji bukmacherskich

Otóż każdy, kto posiada telefon wie, że najczęściej deklaracje w stylu ,,za niedługo zmienię hasło” kończą się tym, że zapisujemy hasło – i na tym się kończy rozmowa. Zapisując hasło aplikacji w telefonie, podejmiemy spore ryzyko w przypadku kradzieży lub zgubienia telefonu.

To naraża nas na przejęcie dostępu do naszego konta bukmacherskiego przez niewłaściwą osobę, co może skutkować utratą wszystkich środków. Innym środkiem ostrożności, który pozwala chronić nasze bezpieczeństwo, jest instalowanie aplikacji wyłącznie z zaufanych źródeł. W tym celu najlepiej skorzystać z oficjalnej strony bukmachera, gdzie możemy pobrać najnowszą wersję wybranej aplikacji mobilnej. Naturalnie tu występuje pytanie – ,,dlaczego nie mogę pobrać aplikacji danego legalnego bukmachera ze sklepu play”?

Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wszystkie przejawy gier losowych za prawdziwe pieniądze są zabronione w największych sklepach z aplikacjami, dlatego też aby zainstalować aplikację danego bukmachera trzeba się trochę postarać – więc można powiedzieć, że sama instalacja jest najmniej wygodnym procesem ze wszystkich, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać w pokera – poradnik gracza?
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak ograć bukmachera w 2021 roku!
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.