Obstawianie zakładów bukmacherskich często jest czymś, co nie pozwala spać wielu graczom, ponieważ często muszą się oni ,,odegrać” – co jest naturalnie błędem, ponieważ bukmacherzy z reguły traktują grę jako sposób na to, aby zarobić na naiwnych graczach. Czy warto więc obstawiać zakłady bukmacherskie?

Czy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie?

To zależy

Nie można zaprzeczyć, że jeśli nigdy wcześniej tego nie próbowałeś, trudno jest określić, czy coś jest dla Ciebie odpowiednie. Dlatego jeśli nie zarejestrowałeś się w Internecie i nie założyłeś tymczasowego konta w Internecie zamiast w pełni się zarejestrować lub udać się do stacjonarnego bukmachera, możesz obstawiać bez rejestracji, ale nie będziesz mógł otrzymać żadnych bonusów od bukmachera (np. Internet), to dobre rozwiązanie. Jednak po utworzeniu konta tymczasowego wróć do motywu gry w Internecie (w końcu jest to bezpieczniejszy wybór ze względu na pandemię) – będziesz mógł kontynuować grę. Po podjęciu decyzji możesz wiedzieć, czy naprawdę chcesz ponownie zagrać w tę grę, czy zrezygnować z zakładu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować obstawianie, musisz ukończyć proces rejestracji, który zapewni Ci pełny dostęp do Twojego konta, abyś mógł zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie – w ten sposób właśnie zostałeś wciągnięty do świata zakładów bukmacherskich. Gratulujemy.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Nigdy się nie odgrywaj

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, że jeśli zdecydujesz się rozpocząć obstawianie, najpierw musisz określić, ile zakładów chcesz wygrać. W końcu, jeśli grasz dalej, czasami może się to uzależnić. Jest to niezdrowe, ponieważ w przyszłości trudno będzie Ci wyjść z długów. Dlatego bezwzględnie konieczne jest utrzymywanie zakładu na poziomie około 70 zł miesięcznie, a kwota ta nigdy nie może zostać przekroczona w danym miesiącu. Dlatego jeśli przegapisz mecz, musisz poczekać do następnego miesiąca, aby postawić zakład. W ten sposób dostosujesz się do własnego życia i unikniesz zagłębiania się coraz głębiej w kieszenie, co zapobiegnie zadłużaniu się i nie wpłynie na budżet twojego domu.

Poświęcenie swojego czasu jest niezbędne do wygranej

Cóż, niestety, żeby zacząć wygrywać, trzeba się odpowiednio przygotować – i poświęcić na to dużo czasu. Musisz zrozumieć, czym jest analiza zakładów, jak analizować grę, wyniki i szukać konkretnych wzorców, które pozwolą ci wygrać. To mniej więcej fakt. Niestety, zakłady sportowe to zwykle zadanie ,,matematycznych geniuszy” którzy potrafią obliczyć każdą zmianę w tej dziedzinie. Ale pamiętajcie, że szczęście jest tu również bardzo ważne i warto się nad nim zastanowić, tak naprawdę szczęście też może wiele zmienić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto?

Tak naprawdę to zakłady bukmacherskie online są uznawane za zabawę, I nigdy nie powinny być traktowane jako możliwość na zarobek. Dlatego też zdecydowanie lepiej będzie, jeśli pomyślisz o nich w ten sposób, więc to już tylko od ciebie zależy, jak do takiego tematu podejdziesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady bukmacherskie – co może ci pomóc obstawiać u bukmachera?
Następny artykułZakłady AKO – jak grać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.