Wszystko w naszym życiu ma swoje wady i zalety. Nie inaczej jest z obstawianiem piłki nożnej u bukmachera – z jednej strony może nam to przynieść ogromne korzyści finansowe, jednakże z drugiej – możemy potencjalnie skończyć z niczym. A więc jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera?

Czy warto obstawiać piłkę nożną u bukmachera?
Czy warto obstawiać piłkę nożną u bukmachera?

Zanim zaczniesz obstawiać ,,na lewego” – wybierz bukmachera

Wybór odpowiedniego bukmachera przed rozpoczęciem przez nas obstawiania zakładów na sport to mus, z racji tego że legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski (jeśli nie chcemy mieć oczywiście fiskusa na karku). Na naszym rynku mamy szesnastu legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo również, wybór odpowiedniego bukmachera powinien być odpowiednio ukierunkowany pod względem interesujących nas bonusów bukmacherskich. Takie firmy oferują nam w większości przypadków bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy freebet bukmacherski, czyli darmowa suma pieniężna na pierwszy zakład. Jeśli przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS czy Fortuna, to zapewne uda nam się znaleźć odpowiedni dla nas bonus, oczywiście czasami są również i takie, które są oferowane specjalne na piłkę nożną.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zanim zaczniemy o piłce nożnej – jakie mamy szanse na zwycięstwo?

Odpowiedź na to pytanie jest dość skomplikowana, z racji tego że nasza wygrana zależy tak naprawdę od wielu czynników, jednakże zawsze powinniśmy mieć z tyłu głowy fakt, że wygrana u bukmachera nie jest łatwa. Dochodzi nam tutaj jeszcze aspekt przewagi ze strony bukmachera, ponieważ to bukmacher decyduje, czy dany zakład mu się opłaca, czy też nie. Główne założenie zakładów bukmacherskich zawsze jest takie, że to gracz jest tym przegranym. (Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje – zajrzyjcie do naszych porad i ciekawostek bukmacherskich!)

Oczywiście nie mówimy po raz kolejny że jest to oszustwo, ponieważ jak można oszustwem nazwać coś, co od początku było tak zaprojektowane? Też jednakże musimy wziąć pod uwagę, że bukmacher nie jest zawsze ,,nieomylny”. Czasami występują pomyłki, które możemy użyć na naszą korzyść. W prostych słowach – gdy mamy już podstawową wiedzę na temat piłki nożnej możemy liczyć na wygranie określonej kwoty pieniędzy, a ilość wygranych środków zależy głównie od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęty był mecz.

Na koniec – ciekawostka pod tytułem ,,Niedziela cudów w piłce nożnej”

Najsłynniejsza afera piłkarska w Polsce wydarzyła się, w roku 1993. Wówczas o tytuł Mistrza Polski zmagały się Legia Warszawa wraz z Łódzkim Klubem Sportowym. Oba kluby przed ostatnią turą miały tyle samo punktów, jednak bilans bramkowy był lepszy po stronie Legii. “Niedziela cudów”, bo takim mianem określa się ten dzień, przyniosła zadziwiające wyniki – Legia wygrała 6:0 z Wisłą Kraków, a Łódzki Klub Sportowy uzyskał wynik 7:1 z Olimpią Poznań. Pozwoliło to sięgnąć Legii po mistrzowski tytuł, jednak przebieg spotkań budził podejrzenia o korupcję. Już w trakcie trwania spotkania kibice Wisły krzyczeli do piłkarzy, aby ci zeszli z boiska, a także skandowali, żeby ,,podzielili się z nimi pieniędzmi za sprzedany mecz”. Dość zabawna sytuacja, nieprawdaż?


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto obstawiać sport u Polskich bukmacherów?
Następny artykułFora bukmacherskie – poradnik
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.