Pokolenia ,,millenialsów” to już ostatnie które nie urodziły się, jak to starsi ludzie mówią ,,ze smartfonem w ręku”. Najmłodsi jednak już od kołyski są wystawieni na działanie urządzeń elektronicznych bądź internetu, ale nie o tym teraz mowa, czas na odpowiedź na pytanie, dlaczego młodzi ludzie uwielbiają grać i przy okazji zarabiać na grach online?

Dlaczego młodzi dorośli uwielbiają grać w gry?

Popularność gier online

Gry online wraz z rozwojem internetu oraz poszerzającym się wszędzie zasięgiem oraz prędkością łącz, stały się, wręcz kultowe. Wielu młodych ludzi w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie dnia w którym po szkole, uczelni bądź pracy (a nawet przedszkolu, szokujące prawda?) nie usiądą przed swoim komputerem (bądź laptopem, chociaż nie polecamy) i nie zagrają w swój ulubiony tytuł, bądź nie obejrzą transmisji z tej gry (mixer, twitch bądź youtube się tutaj kłania). Gry stanowią w dzisiejszych czasach świetne źródło na odstresowanie się, zapomnienie o szarej codzienności i spotkanie ludzi, którzy chcą osiągnąć ten sam cel co my. Bawić się.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Socjalizacja a gry online

Wielu ekspertów alarmuje, że młodzi ludzie poznaje coraz mniej osób na żywo oraz że ilość interakcji z innymi ludźmi drastycznie spada. Jaka jest tego przyczyna? Otóż ludzie młodsi, zdecydowanie bardziej wolą się socjalizować online, z racji tego że jest to prostsze. Używając gier możemy spotkać ludzi z którymi zawiążemy lepszą znajomość niż z niejednym przechodniem na ulicy bądź ,,kolegą z klasy” z racji tego, że mamy wtedy jakieś wspólne zainteresowanie z tymi osobami. Oczywiście, wtedy automatycznie spędzamy mniej czasu, udzielając się w prawdziwym życiu, ale jeśli jesteśmy na przykład bardzo nieśmiali, gry mogą stanowić jedyną opcję na socjalizację dla tych ludzi.

Poza tym, utrzymywanie kontaktów na żywo, jeśli mamy znajomych na przykład zza oceanu jest bardzo trudne, jeśli nie mamy na przykład jakiegoś aspektu który nas łączy, a gry to po prostu zapełniają.

Oderwanie się od swojego życia

Jedni ludzie uciekają od swojego życia w używki, drudzy w sport a jeszcze inni w gry. Nie do pomyślenia jest, dlaczego nagonka na gry przez media wciąż trwa, skoro mamy o wiele poważniejsze problemy jako społeczeństwo. Gry dla młodych ludzi stanowią ucieczkę, do świata gdzie mogą się bawić bez znaczenia czy są biedni, bogaci, ładni czy też nie.

Sposób na dodatkowy zarobek

W przypadku zakładów na e-sport, możemy bardzo łatwo zarobić na obstawianiu e-sportów, które dobrze znamy. Naturalnie musimy na początku dowiedzieć się nieco więcej na takie tematy jak legalność danych bukmacherów, u których planujemy obstawiać, bądź też jak działają kursy bukmacherskie, jednakże ta wiedza nie jest zbyt ciężka do zdobycia.

Powinniśmy mieć również na uwadze to, że nie każdy bukmacher oferuje te same zakłady na dane, popularne tytuły e-sportowe. Czasami są to typy na to, która drużyna wygra ( co naturalnie jest standardem), bądź też na przykład ilość unieszkodliwień które uzyska dany gracz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego Total Casino nie cieszy się wielką popularnością w Polsce?
Następny artykułCzy fora bukmacherskie mogą nam pomóc w lepszym typowaniu zakładów?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.