Obstawianie zakładów bukmacherskich u Polskich, legalnych bukmacherów to jedyna opcja dla graczy z Polski, którzy chcą obstawiać zakłady zgodnie z prawem. Ale czy typowanie wyników w taki sposób jest tego warte?

Dlaczego warto obstawiać sport u Polskich bukmacherów?
Dlaczego warto obstawiać sport u Polskich bukmacherów?

Bezpieczeństwo finansowe

Chodzi nam tu o to, że korzystając z usług legalnych firm bukmacherskich bez żadnego kłopotu można realizować transakcje finansowe pomiędzy naszym kontem użytkownika a kontem bankowym, do wyboru są tutaj różne opcje. Wszystkie operacje są wykonywane błyskawicznie, dodatkowo są one całkowicie bezpieczne, dlatego możemy mieć pewność, że nasze środki nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie.

Szeroki wybór legalnych bukmacherów

Każdy kto obstawia lub zaczyna obstawiać zakłady bukmacherskie chce wygrywać jak najwięcej pieniędzy. Bez wątpienia szeroki wybór legalnych firm bukmacherskich tym temacie pomaga. Polskie firmy bukmacherskie dbają natomiast o to, aby zawodnicy mieli co obstawiać, w związku z tym oferują zakłady bukmacherskie na rozmaite dyscypliny sportowe. Nie brakuje tutaj najbardziej popularnych – takich jak piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka lub koszykówka. Są także dyscypliny zdecydowanie bardziej niszowe – jak choćby futbol amerykański czy na przykład snooker.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Zarabianie na zakładach sportowych

Na internetowych zakładach bukmacherskich legalnie zarabianie jest możliwe. Nie trzeba w związku z tym dodatkowo opodatkowywać zarobionych pieniędzy – tym zajmie się już bukmacher naszego wyboru. Można je bez żadnego problemu wypłacić, a także wydawać, na co tylko macie ochotę. Pamiętajcie jednak o tym, aby zdecydować się na legalne firmy bukmacherskie, które uzyskały licencję Polskiego Ministerstwa Finansów – na oferowanie usług właśnie w sektorze zakładów bukmacherskich. Statystyki pokazują, że naprawdę dużo osób czerpie regularne zyski z tytułu wygrywania na zakładach sportowych. Tak naprawdę trzeba znać się na odpowiednim sporcie i mieć przy okazji trochę szczęścia. Legalne firmy bukmacherskie oczywiście uczciwie rozliczają zakłady.

Jeśli ktoś wygra, to gotówka zostanie doliczona do jego konta a następnie te pieniądze mogą być szybko wypłacone przy pomocy różnych metod. W zarabianiu pieniędzy pomaga również spory wybór, jak już wcześniej wspominaliśmy, gracze zakładów sportowych mogą zdecydować się na różne dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Często wybierane są również sporty generalnie niszowe. Wiele firm bukmacherskich na Polskim rynku to również brak monopolu, co jest kolejną bardzo dobrą wiadomością dla graczy zakładów sportowych. Dzięki temu można na przykład liczyć na bardzo atrakcyjne bonusy powitalne. Wobec tego już na samym początku możecie mieć na swoim koncie stosunkowo sporo pieniędzy. Dodatkowo użytkownicy są co jakiś czas kuszeni rozmaitymi promocjami – jak choćby darmowe zakłady. Duża konkurencja przekłada się również na atrakcyjne kursy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBoks w bukmacherce – jak obstawiać?
Następny artykułCzy warto obstawiać piłkę nożną u bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.