Naturalnie każdy chce się emocjonować swoimi zakładami, jednakże po jakimś czasie po prostu ciężko jest nie zauważyć tego, że za którymś razem ciężko już jest się ,,jarać” tym n-tym zakładem. Dlatego też dziś przedstawimy wam ciekawe sposoby na to, aby bawić się na zakładach bukmacherskich!

Emocje na zakładach bukmacherskich – jak je zwiększyć?

Zacznij obstawiać coś innego

Wiesz zapewne, że jedna osoba szybko się znudzi, a druga się dopiero po jakimś czasie jakąś dyscypliną sportową, ale wracając do tematu, jeśli odnosisz sukcesy i często wygrywasz w pewnej kategorii zakładów sportowych, dlaczego nie spróbować innych sportów? Nawet jeśli zgubisz pierwszą partię typów, bez problemu poradzisz sobie z tym, wybierając oryginalne sporty, które już dobrze znasz, a emocje przy wyborze nowych rzeczy sprawią, że zapomnisz o nudzie i monotonii. Ponadto, oprócz dodatkowych bonusów, które możesz otrzymać, jeśli planujesz dalej poszerzać swoje horyzonty, możesz zdobyć nową wiedzę, która może być pomocna w kolejnym sporcie.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Zakłady na żywo

W Internecie jest wiele poradników bukmacherskich, które odradzają obstawianie zakładów na żywo, ale jeśli jesteś już doświadczonym typerem, możesz wypróbować tę kategorię zakładów u bukmachera. Po wygraniu pierwszego zwycięstwa po grze na żywo wspomnienia ożyją a ty będziesz mógł nadal obstawiać zakłady z nowym zapałem do gry.

Znajdź kilka drużyn, na które będziesz obstawiał

Jeśli masz ulubioną drużynę (lub zawodnika), zawsze stawiasz i wiesz, że wygrasz, to po chwili to podniecenie zniknie. Tworząc sobie nowych faworytów, poczujesz się znowu jak nowicjusz, a może także zdobędziesz nową wiedzę i nowe zasoby, które przyniosą nowe zakłady.

Sprawdź, jak obstawia się w punktach naziemnych!

Z jednego prostego powodu wielu starszych graczy ceni sobie ziemniaki bukmacherskie. Lubią klimat tych miejsc i mają możliwość porozmawiania i poznania nowych ludzi z tych miejsc, co pozwoli nie tylko na zdobycie nowych doświadczeń, ale może też oznaczać poznawanie nowych przyjaciół, a nawet budowanie dla Ciebie długotrwałych relacji. Naturalnie pamiętaj o tym, że obstawianie teraz w punktach bukmacherskich jest dość niebezpieczne, z powodu pandemii koronawirusa, dlatego też nawet jeśli masz chęć, to powinieneś postępować z tym ostrożnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarejestruj się u innego bukmachera

Warto tu jest również wspomnieć o tym, że legalni bukmacherzy często mają różną ofertę. U jednych można obstawiać na przykład gry karciane, u jeszcze innych zakłady na sporty wirtualne, bądź też e-sporty. Nie jest przecież powiedziane, że musisz od razu rejestrować się u wszystkich bukmacherów, ale postaraj się znaleźć taką ofertę, która nie dość że połechta twoją ciekawość, to na dodatek będziesz zmuszony do poznania czegoś nowego, aby wygrać u bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady AKO – jak grać?
Następny artykułDlaczego bukmacherzy nakładają limity na konta graczy?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.