Akceptujesz fakt, że obecnie bardziej komfortowe jest obstawianie w zakładach bukmacherskich online? Z tego względu niedługo chcesz zarejestrować się w jednym z polecanych podmiotów hazardowych? Dużo osób stawia na tę firmę bukmacherską. Czy słusznie? Nie wiesz zbyt wiele na temat tego podmiotu hazardowego promowanego na co dzień przez Marcina Gortata? Idealnie składa się zatem, że zaraz przeczytasz nasz artykuł!

Jaki eWinner kod promocyjny wpisać w czasie rejestracji?

Zanim jednak w ogóle przejdziemy do procesu rejestracji, warto zastanowić się, czy firma bukmacherska eWinner jest w ogóle legalna. W innym razie zakładanie konta nie będzie przecież miało sensu. Dobrze domyślasz się, że wszystko jest tutaj w porządku. Dla formalności możesz jeszcze wejść na stronę główną tego bukmachera online. Na samym dole jest istotna informacja, że eWinner posiada dokumenty, aby oferować zgodnie z przepisami zakłady przez internet. Licencja została wydana w październiku 2018 roku. Jest ona ważna przez sześć lat. Potem trzeba po raz kolejny ubiegać się o wystawienie stosownego papierka. Możesz zatem bez żadnych obaw oraz wątpliwości dokonać rejestracji na stronie głównej tego bukmachera internetowego. W czasie zakładania konta warto wpisać ewinner kod promocyjny, który teraz brzmi „EWINNER”. Jest to nic innego, jak nazwa tego coraz popularniejszego bukmachera internetowego, którego na co dzień promuje Marcin Gortat (były koszykarz występujący w rozgrywkach NBA). Nie wspominamy o tej kwestii bez ważnego powodu. Wszak dzięki temu otworzysz sobie drzwi do wielu atrakcyjnych bonusów…

Zwrot za pierwszy zakład w eWinner

Wielu graczy do końca nie wie, co konkretnie oferuje na co dzień ta firma bukmacherska. Promocja aktualna w maju 2022 roku robi bardzo duże wrażenie. Nawet na najbardziej wybrednych osobach. Przypominamy o wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego w czasie zakładania konta. To metoda, aby zainkasować najwyższy możliwy bonus na start. Jeśli „wklepiesz” właściwy ewinner kod, to będziesz mógł m.in. skorzystać z podwyższonego zakładu bez ryzyka. Wpłaciłeś pieniądze, zagrałeś kupon, ale niestety nie trafiłeś? Nie ma problemu! W końcu możesz otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie do 110 PLN. Aby tak się stało, należy zagrać za 125 PLN. Wówczas nastąpi zwrot tej stawki (minus podatek), a Ty otrzymasz 110 PLN na swoje konto bukmacherskie. Co ważne, pieniądze mogą być przez Ciebie od razu wypłacone.

Jaki jest bonus od drugiego depozytu?

Firma bukmacherska eWinner nagradza także osoby, które zdecydują się na kolejną wpłatę. Dzięki temu możesz zainkasować bonus 50% nawet do 500 PLN. Co trzeba zrobić? Tak naprawdę tylko dokonać depozytu. Minimalna wpłata w obrębie tej promocji to zaledwie 20 PLN. Wówczas firma bukmacherska eWinner dołoży Ci 10 PLN. Z kolei maksymalny depozyt to tutaj 1000 PLN. Aby dokonać obrotu bonusem, należy zagrać za jego sześciokrotność. Pamiętaj o tym, że wymagany jest tutaj kurs minimalny. Wynosi on obecnie (stan na 3 maja 2022 roku) 2,50.

Poprzedni artykułW jaki sposób postawić kupon przez internet u bukmachera Betfan?
Następny artykułPewniaki bukmacherskie – gdzie ich szukać?
Polski bukmacher online może konkurować z nielegalnymi bukmacherami na ofertę zakładów, wyższe promocje i darmowe bonusy. Najlepsi w Polsce bukmacherzy online bez problemów radzą sobie z zagraniczna konkurencją, gracze z Polski chętnie tutaj obstawiają.