Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że na e-sporcie można zarabiać niemałe pieniądze, jednakże jeśli chcemy to osiągnąć, to musimy się trochę namęczyć. W tym wypadku niestety ale musimy się wykazać wyjątkową determinacją, ponieważ bez odpowiedniego przygotowania, raczej nie zdobędziemy dużych sum pieniędzy. Jak więc najlepiej obstawiać zakłady na e-sport?

Jak najlepiej obstawiać zakłady na e-sport w internecie?

E-sport to ogromna kasa

Jeśli chcesz wygrywać na zakładach e-sportowych to pierwsze co powinieneś zrobić to zejść na ziemię, ponieważ regularne wygrywanie kasy na typowaniu zakładów na e-sport to opcja dostępna tylko i wyłącznie dla najlepszych. Naturalnie wygrywać na zakładach e-sportowych mogą również wygrywać żółtodzioby, jednakże na samym początku nie będą to wielkie sumy, dlatego też powinniśmy mierzyć swoje siły na zamiary i obstawiać ostrożnie.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Wybierz legalnego bukmachera

Gadkę o legalnym bukmacherze zapewne znajdziemy na każdym blogu, jednakże jest to o tyle ważny temat, że trzeba o nim chwilę porozmawiać. Gra u nielegalnego bukmachera może nas sporo kosztować – mimo iż wydaje nam się że w internecie jesteśmy anonimowi. Oczywiście zapewne nie będzie to za dzień, za miesiąc, bądź nawet i za kwartał – ale któregoś dnia może zapukać do nas fiskus z eskortą oraz zażąda od nas zwrotu wygranych przez nas pieniędzy – z nawiązką. Dlatego też, najlepiej jest grać u legalnego bukmachera – z racji tego że po nowelizacji ustawy o grach losowych, w tym roku możemy obstawiać już u 168 legalnych firm bukmacherskich – co sprawia że wybór nie jest mały. Nie mówiąc już o tym, że legalni bukmacherzy proponują na start świetne bonusy bukmacherskie, szczególnie na e-sport, ale o tym musicie się już przekonać sami.

Znaj grę, którą będziesz obstawiał

Znajomość gry, którą obstawiamy, to podstawa przy obstawianiu zakładów bukmacherskich na e-sport, tak jak wiedza na temat rodzajów kuponów bukmacherskich, oraz inne czynniki, które będą w stanie wesprzeć nas w naszych pierwszych typach. Dobrym przykładem są tu fora bukmacherskie, które są świetnym sposobem na zdobycie odpowiedniej wiedzy, z racji tego, że na renomowanych prekursorach dzisiejszych mediów społecznościowych możemy znaleźć osoby, które z typowaniem są za pan brat, i mogą nam udostępnić odpowiednie dla nas na start porady odnośnie typowania zakładów bukmacherskich, oraz rzeczy na które powinniśmy uważać przy naszych pierwszych typach.  

Oglądanie wybranych spotkań e-sportowych bez typowania jest również całkiem niezłym sposobem na to, aby zdobyć odrobinę doświadczenia, o ile oczywiście będziemy pamiętać o tym, żeby po danym spotkaniu sportowym nagrać odpowiednio to spotkanie, a następnie je przeanalizować, oraz porównać z wynikiem który uprzednio byśmy postawili – oraz zaraz po wykonaniu takowej analizy. Jest to bardzo ważny ruch – ponieważ nasz świat bukmacherki będzie opierał się właśnie na przewidywaniu danych wydarzeń e-sportowych, bądź z nimi związanymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy fora bukmacherskie mogą nam pomóc w lepszym typowaniu zakładów?
Następny artykułJak typować e-sport? Poradnik od e-sportowego eksperta
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.