Typowanie zakładów sportowych z sukcesami nie jest łatwe – w końcu musimy zwrócić uwagę na wiele czynników, a wiadomo iż jeszcze mamy swoje życie prywatne, pracę, etc. W końcu to miało być tylko hobby, czyż nie? Jak więc znaleźć odpowiedni sposób typowania zakładów sportowych, aby jednocześnie na nich co nieco zarobić?

Jak wykorzystać bonusy bukmacherskie do typowania zakładów na sport?

Bonusy dla nowych graczy – wykorzystaj to!

Ze względu na wprowadzenie w 2017 nowelizacji ustawy o grach losowych – większość firm bukmacherskich musiała się ostro ,,nagimnastykować” aby ponownie móc oferować swoim graczom zakłady bukmacherskie legalnie. Oznacza to, że de facto każdy bukmacher musi ubiegać się o koncesję naszego Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów, więc na sam początek mogliśmy jedynie wybierać kilku bukmacherów, ale na szczęście ich liczba z roku na rok rośnie. No ale zaczęliśmy mówić o bonusach bukmacherskich, dlatego też wróćmy do tego tematu. Każdy, legalny bukmacher oferuje Ci bonus, jednakże ty musisz wybrać, który pasuje ci najbardziej. Na początku wydaje się to łatwe, ale po przeanalizowaniu całej sytuacji – już tak prosto nie jest. Na całe szczęście – możesz przecież zarejestrować się u kilku legalnych bukmacherów, a nie tylko u jednego, dlatego też zadbaj o to, abyś wybrał kilku, którzy Tobie najbardziej odpowiadają.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Bukmacherzy a twoje zarobki

Jeśli chodzi o zarabianie na bukmacherce – to pierwsze co powinieneś odrzucić, to sam pomysł, że na zakładach bukmacherskich możesz zarabiać tak wiele, aby się utrzymać. Jako początkujący typer – niestety, ale wybij to sobie z głowy. Nawet doświadczeni gracze wiedzą, że zdecydowanie lepiej jest traktować typy sportowe jako zabawę, a nie jako coś poważnego, ponieważ można na tym się wywrócić z finansami. Owszem, można wygrywać, odkładać itd. Ale wiadomo również, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, i bardzo duża ilość graczy nie jest w stanie się temu oprzeć. Dlatego też zadbaj o to, abyś nigdy nie wpadł w ten chory ciąg typowania więcej i więcej, ponieważ ani się nie zorientujesz, a wpadniesz w uzależnienie – a nie jest to nic śmiesznego. Gry losowe bardzo uzależniają, dlatego też lepiej będzie, jeśli będziesz obstawiał niewiele, a więcej typów – dzięki temu nawet jeśli kilka z nich przegrasz, to nie stracisz zbyt wiele.

Znajdź sobie kolegów od typowania

To fajny sposób na to, aby ewentualnie jeszcze bardziej się ekscytować z zakładów bukmacherskich, a na dodatek nie przejmować się przegranymi. Poznane osoby będą mieć wspólne do ciebie zainteresowania, a na dodatek być może pomogą ci w typowaniu twoich zakładów, przez co będziesz miał większe szanse na zwycięstwo. Oprócz tego, aby poznać takie osoby, możesz się zarejestrować na forach bukmacherskich – tam bardzo wiele osób, jak sama nazwa mówi – interesuje się zakładami bukmacherskimi, co może pozwolić Ci na większe przebieranie w ,,zasobach ludzkich” jeśli nie jesteś zbyt socjalny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie – jak na nich zarabiać?
Następny artykułJakich zasad warto się trzymać – obstawiając zakłady bukmacherskie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.