Spora ilość nowych graczy, nie ma pojęcia w ogóle, za co się zabrać, jeśli mają ochotę obstawić zakłady, no i szybko nie przegrać miliona monet. Owszem, gra na zakładach bukmacherskich może wciągać, ale jeśli przegrywamy u bukmachera raz za razem, to w końcu i my nie będziemy mieli już ochoty grać, prawda? Jak więc zrobić, abyśmy mogli grać na zakładach, i jednocześnie nie przegrywać aż tak często?

Jakich zasad warto się trzymać – obstawiając zakłady bukmacherskie?

Obstawiaj kupony na zdarzenia pojedyncze

Typowanie tego rodzaju zakładów bukmacherskich jest polecane dla wszystkich – zarówno tych mniej, jak i bardziej doświadczonych graczy. Na tym rodzaju zakładów szanse na wygraną są naprawdę spore, ponieważ prawdopodobieństwo, że uda ci się ograć bukmachera wynosi aż ½. Naturalnie nie powinieneś liczyć na to, że skoro to prawdopodobieństwo jest tak wysokie, to że uda ci się za każdym razem ,,załapać” się na tą zwycięską połowę. Otóż nie, większość razy to właśnie ty przegrasz, ale pamiętaj o tym, że wygrywanie na zakładach bukmacherskich to ,,odwrotne przegrywanie” – czyli po prostu odrzucanie potencjalnych zdarzeń, które przynoszą ci porażkę, zamiast zwycięstwa.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Obstawianie zakładów to nie jest wyścig

W obstawianiu zakładów bukmacherskich ważne jest to, aby opracować odpowiednią strategię typowania ich, no i sklecić odpowiedni plan, którego będziesz się trzymał. Jednak jeśli jesteś ,,w gorącej wodzie kąpany” – to mamy dla ciebie przykrą wiadomość – zakłady bukmacherskie nie są dla ciebie. Pamiętaj również ,że im więcej grasz i więcej wydajesz na zakłady, to tym bardziej masz szansę stracić i wydać więcej gotówki. Ta zasada powinna przyświecać ci za każdym razem, kiedy masz ochotę obstawić jakiś zakład.

Obstawiaj kupon za mniej

Na początku chyba nic nie stoi ci na przeszkodzie, aby wydać sobie tą złotówkę czy dwie na to, aby obstawić zakład, prawda? Dlatego też dobrym pomysłem jest na początku typować za niewielkie sumy, a kiedy już nabierzesz doświadczenia, i będziesz wiedział, w jaki sposób możesz odrzucać niepewne zakłady, to dopiero lepiej jest wtedy typować wielkie sumy.

Nigdy nie denerwuj się przegraną

Przegrywanie to wielka część gry na zakładach bukmacherskich. Niestety, nie da się tego ominąć, a im bardziej będziesz się denerwował, to tym bardziej będzie to obnażało, że jednak zakłady bukmacherskie nie są dla ciebie. Pamiętaj, że gra ta ma na celu cię bawić, ekscytować, a nie denerwować, ponieważ zapewne denerwując się jeszcze bardziej – dokładasz sobie stresów, zamiast się odstresowywać, a chyba nie na tym polega bawienie się, prawda?

Wyznacz sobie sumę pieniędzy na zakłady

To dobry sposób na to, aby nie wydać zbyt wiele na zakłady. W ten sposób, wyznaczając sobie te 100zł ze swojego budżetu każdego miesiąca, będziesz mógł się zabawić, a na dodatek nie narazisz na szwank swojego budżetu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wykorzystać bonusy bukmacherskie do typowania zakładów na sport?
Następny artykułPorady bukmacherskie – co może ci pomóc obstawiać u bukmachera?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.