Kiedy nie warto opierać się na typach bukmacherskich od innych?

Siadasz wygodnie w fotelu i rozpoczynasz analizowanie oferty wybranej przez Ciebie firmy bukmacherskiej? Od pewnego jednak czasu zastanawiasz się, czy może lepiej byłoby obstawiać typy od innych? Kiedy nie będzie to do końca dobra decyzja? W jakich sytuacjach własne opcje są najlepsze?

Doświadczony typer bazuje na swoich przewidywaniach

Analizujesz już od relatywnie bardzo dawna ofertę firm bukmacherskich? Nie brakuje Ci na tej płaszczyźnie sporego doświadczenia? Uważasz się za dobrego fachowca od bukmacherki, który jest na bieżąco i zasadniczo regularnie poprawia swoje kwalifikacje? W takim właśnie położeniu typy bukmacherskie od innych nie są dla Ciebie do końca konieczne. Wszak masz wszystko, by grać samodzielnie. Oczywiście to jednak nie oznacza, że musisz zawsze bazować tylko i wyłącznie na swoich przewidywaniach. Możesz bowiem np. podpatrzeć, jak na dane spotkanie zapatrują się inni typerzy. Aby umocnić się w przekonaniu, że Twoje podejście jest słuszne lub zobaczyć nieco inny punkt widzenia (co także jest bardzo ważne). Jeśli masz kwalifikacje, doświadczenie oraz posiadasz odpowiednio dużo czasu, by samodzielnie wykonywać analizy (rzetelne i dokładne), to wskazówki bukmacherskie od innych nie są Ci szczególnie potrzebne. Zawsze warto mieć jednak pod ręką kilka sprawdzonych portali internetowych, na których można za darmo przeczytać pieczołowite analizy i poznać typy na przeróżne wydarzenia.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Nie wybieraj typów bukmacherskich od niezweryfikowanych graczy

Kiedy trzeba być tutaj ostrożnym? Twoja sytuacja jest bowiem inna? Dopiero startujesz? W tym momencie nie masz zatem zbyt dużego doświadczenia? Dodatkowo często brakuje Ci czasu (np. ze względu na obowiązki zawodowe), aby samodzielnie dokonywać analiz? W takim położeniu dobre wskazówki bukmacherskie od innych bardzo by się przydały. Musisz jednak je właściwie selekcjonować. Nie możesz bowiem decydować się na strony internetowe pierwsze z brzegu. Liczy się tutaj to, by byli wybrani zatem nie tylko legalni ebukmacherzy. Warto dokładnie sprawdzić także strony internetowe oferujące na co dzień porady bukmacherskie, analizy itp. Wybieraj tylko doświadczone portale online. Sprawdzaj typerów, którzy się tam na co dzień udzielają. Warto zweryfikować ich bieżącą formę oraz yield (ten parametr najlepiej bowiem określa skuteczność konkretnego gracza).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Nie daj się nabierać na „ustawione spotkania”

Na niektórych stronach internetowych są oferowane dostępy do… ustawionych potyczek. Od takich portali online trzeba zaś trzymać się możliwie jak najdalej. Dlaczego? Przede wszystkim nikt nie sprzedaje informacji o „ustawionych spotkaniach” np. za 50 PLN, czy 100 PLN. Zazwyczaj zatem takie ogłoszenia są redagowane przez oszustów, którzy szukają naiwniaków. Musisz być zatem uważny. Z dystansem podchodź także do stron internetowych, które publikują skany wcześniej zagranych potyczek (np. z bardzo dużymi kursami). Często bowiem takie „dowody” są spreparowane. Jeśli chcesz brać typy od innych, to warto wybierać jedynie sprawdzone, doświadczone portale internetowe.

Poprzedni artykułIntuicja czy sprawdzone systemy – co jest skuteczniejszą metodą gry?
Następny artykułObstawienie mistrzostw świata 2022 – gdzie odbędą się spotkania? Poznaj terminarz
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.