Każdy Polak zapewne chociaż raz obstawiał kiedyś dużego lotka, czy to w sklepie, kiosku, czy innym miejscu które taki rodzaj zabawy oferowało. Jednakże ostatnimi czasy, pojawiła się nowa, ciekawa opcja, aby zrobić to samo, nie wychodząc jednocześnie z domu. Ale czy lotto online jest lepsze od obstawiania w punktach naziemnych?

Lotto online – czy internet jest lepszy od obstawiania lokalnie?

Czy wygrana w lotto różni się od tej z punktów naziemnych?

Oczywiście że nie, wygrać można tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów obstawianych na miejscu, więc nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój zakład, czy to w internecie czy stacjonarnie, Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje, więc koniec końców oprócz opłat, nie musimy się obawiać że lotto jest nielegalnym bukmacherem.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Obstawiaj wyłącznie przez oficjalną stronę lotto

Jeśli nie chcemy łamać prawa, a jednocześnie się dobrze bawić, to zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto zawsze jest to Totalizator Sportowy. Na pewno nie dziwne spółki mające swoje siedziby w rajach podatkowych jak Cypr, Malta i tym podobne. Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora? Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.

Granie w lotto online

Aby zacząć obstawiać kupony lotto online, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę o adresie ,,gry.lotto.pl”, następnie musimy założyć konto, po zalogowaniu się wybieramy grę oraz typujemy, tak jak w przykładzie poniżej!

Przykładowa gra online :

1. Wybierz 6 z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.

2. Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.

3. Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon

4. Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne. Wszyscy, którzy dobrze przeczytali ten wpis, na pewno już wiedzą, iż granie w Lotto w internecie jest legalne. Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Powinniśmy mieć na uwadze to, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem!

Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym. Co ciekawe, to jedyna firma w naszym kraju która ma na wyłączność zgodę na to, by prowadzić legalne kasyno online. Jednakże to właśnie Lotto online jest wśród Polaków najpopularniejsze i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł2 mln złotych wygranej w Fortunie! – jak to się stało?
Następny artykułAplikacja na smartfony Betclic – czy warto z niej korzystać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.