Jak sprawić, aby każdy nasz typ sportowy był udany? Otóż wymaga to odpowiedniego przygotowania – włożenia w to odpowiednią ilość czasu oraz zdobycie odpowiednich umiejętności. Może i brzmi to dość męcząco – ale nie powinniśmy się przecież łudzić, że dostaniemy coś za darmo. Dlatego też, dziś przygotowaliśmy dla was ten poradnik, abyście mogli częściej wygrywać u bukmachera!

Najlepsze sposoby na to, aby nasze typy zawsze wygrywały

Zacznij od uświadomienia sobie pewnych rzeczy

Jeśli chcesz wygrywać na typach bukmacherskich – to pierwsze co powinieneś zrobić to zejść na ziemię, ponieważ wygrywanie milionów na typach bukmacherskich to opcja dostępna tylko i wyłącznie dla najlepszych graczy typów bukmacherskich. Niestety, ale taka jest prawda, nie da się tego ukryć – dlatego też im szybciej to zrozumiesz – to tym lepiej dla ciebie. Naturalnie wygrywać na typach bukmacherskich się da – jednakże na samym początku nie będą to wielkie sumy, dlatego też powinniśmy mierzyć swoje siły na zamiary.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Pamiętaj o tym, żeby grać tylko u bukmacherów z licencją

Często wielu ludziom wydaje się, że w internecie są w pełni anonimowi. W przypadku zakładów bukmacherskich często tak nie jest, w szczególności jeśli typujemy nasze zakłady u nielegalnych bukmacherów. Może się to równać z całkiem sporą karą finansową. Oczywiście zapewne nie będzie to za dzień, za miesiąc, bądź nawet i za kwartał – ale któregoś dnia może zapukać do nas fiskus z eskortą oraz zażąda od nas zwrotu wygranych przez nas pieniędzy – z nawiązką. Dlatego też, najlepiej jest grać u legalnego bukmachera – z racji tego że po nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku opadł już kurz, i w tym roku możemy obstawiać już u 16 legalnych firm bukmacherskich – co sprawia że wybór nie jest mały. Nie mówiąc już o tym, że legalni bukmacherzy proponują na start świetne bonusy bukmacherskie – takie jak darmowy freebet bukmacherski zakład bez ryzyka czy inne promocje, które mogą nam pomóc w wygrywaniu pieniędzy u bukmachera.

Pamiętaj, że musisz co nieco wiedzieć na temat tego, co chcesz obstawiać

Odpowiednia wiedza to przede wszystkim takie rzeczy jak znajomość dyscypliny sportowej, którą obstawiamy, rodzaje kuponów bukmacherskich, oraz inne czynniki, które będą w stanie wesprzeć nas w naszych pierwszych typach.

Wykorzystaj potencjał for bukmacherskich!

Fora bukmacherskie to świetny sposób na jej zdobycie, z racji tego, że na renomowanych prekursorach dzisiejszych mediów społecznościowych możemy znaleźć osoby, które z typowaniem są za pan brat, i mogą nam udostępnić odpowiednie dla nas na start porady odnośnie typowania zakładów bukmacherskich, oraz rzeczy na które powinniśmy uważać przy naszych pierwszych typach.

Oglądanie wybranych spotkań bez typowania jest również całkiem niezłym sposobem na to, aby zdobyć odrobinę doświadczenia, o ile oczywiście będziemy pamiętać o tym, żeby po danym spotkaniu sportowym nagrać odpowiednio to spotkanie, a następnie je przeanalizować, oraz porównać z wynikiem który uprzednio byśmy postawili – oraz zaraz po wykonaniu takowej analizy. Jest to bardzo ważny ruch – ponieważ praktycznie cały świat bukmacherki opiera się właśnie na przewidywaniu danych zdarzeń sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki ręcznej online – Poradnik od eksperta
Następny artykułZakłady bukmacherskie – jak na nich zarabiać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.