Piłka ręczna to ciekawy sport, przynajmniej jeśli chodzi o Polskę, z racji tego że nie odnosimy żadnych sukcesów w tej kategorii sportowej od ponad trzydziestu lat, a mimo wszystko i tak jest to najbardziej i najchętniej oglądany sport w naszym kraju. Jednakże nie jesteśmy socjologami, aby roztrząsać takie ,,ważkie tematy” – dlatego też my przygotowaliśmy poradnik – jak obstawiać zakłady sportowe na piłkę ręczną!

Obstawianie piłki ręcznej online – Poradnik od eksperta

Na początku – nudna konieczność

Oczywiście wiele osób nie dba o to, u jakiego bukmachera obstawia. No bo skoro przecież pisze że ,,zakłady bukmacherskie” – to mogę obstawiać, nie? Takie podejście do tego tematu jest złe, z racji tego że jak nie wiadomo o co chodzi – to chodzi o pieniądze właśnie. Oczywiście z roku na rok coraz więcej firm bukmacherskich otrzymuje licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi, jednakże musimy pamiętać o tym, że kurz z nowelizacji ustawy o grach losowych z 2017 roku jeszcze nie opadł – niektóre ,,nielegalne” firmy bukmacherskie wciąż nie odpuszczają i oferują zakłady bukmacherskie w ,,Polskim” internecie. Nasze MF nie ma takiej siły, aby zablokować wszystkie takie witryny, nie mówiąc już o tym, że wystarczy nam odpowiednie oprogramowanie, aby tą blokadę obejść (do czego oczywiście nie namawiamy). Jeśli jednak zdarzy się nam obstawiać u takiego bukmachera, to może nie za dzień, nie za dwa, a za kilkanaście miesięcy może zapukać do nas kontrola skarbowa razem z policją na czele – i wtedy będziemy mieli problem. A po co sobie robić problemów, skoro możemy grać legalnie, za przyzwoite kursy, z dobrymi bonusami na start u naszych, legalnych bukmacherów?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Obstawianie piłki ręcznej na żywo

Typowanie piłki na żywo to jedna z najpopularniejszych form obstawiania zakładów bukmacherskich. Co nie oznacza też, że jest to dobra opcja dla początkujących graczy, z racji tego, że skoro nie mamy pojęcia o analizie sportowej, ruchach naszych faworytów oraz ogólnej wiedzy na temat typowania – to szanse na naszą wygraną są równe niemalże zeru. Oczywiście, taki rodzaj zakładów oferuje możliwość śledzenia spotkania piłkarskiego (z jednoczesnym obstawianiem wyników w czasie rzeczywistym) – na pewno sprawi to, że będziemy odczuwać większe emocje i ,,zaangażowanie” w grę – ale po raz kolejny, może się okazać to dla nas jednocześnie mocno nieopłacalne. Doświadczeni typerzy przyznają, że taka forma obstawiania spotkań dostarcza największej dawki adrenaliny, lecz jest nieopłacalna.

Ciekawostka

Nie będziemy wam tu opowiadać o historii poprzedniego ustroju politycznego, z racji tego że te osoby które chcą się dowiedzieć, to się same o nim dowiedzą, nas przecież interesuje bukmacherka, nieprawdaż? Więc, wracając do tematu bukmacherki, musimy sobie przypomnieć, że ustrój polityczny tamtych czasów w Polsce nie był przechylny żadnej formie gier losowych logiczne jest też to, że zakłady bukmacherskie były nielegalne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułIle można zarobić na oglądaniu meczów online?
Następny artykułNajlepsze sposoby na to, aby nasze typy zawsze wygrywały
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.