Milenium podobnie jak wielu innych bukmacherów działających na polskim rynku ma w swojej ofercie przewidziany bonus powitalny dla nowych graczy, który w chwili obecnej wynosi do 760 złotych. Oznacza to, że gracz który spełni warunki promocji (zarejestruje nowe konto, zaznaczy checkbox, że „chcę otrzymać bonus na start” i dokona wpłaty) może otrzymać do 760 złotych od bukmachera.

milenium bukmacher bonusy i promocje
Milenium oferta promocji i bonusów za darmo

Milenium bonus na start

Warto jednak poświęcić chwilę na przestudiowanie zasad związanych z uwolnieniem bonusu, ponieważ na pierwszy rzut oka mogą one sprawić nieco trudności jeśli chodzi o właściwą interpretację. W teorii wszystko wydaje się proste – Milenium wymaga dokonania czterokrotnego obrotu kwotą wpłaty grając kupony z kursem ogólnym równym lub większym 2,00 (przy zakładach akumulowanych pojedyncze zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs nie mniejszy niż 1,20). Na obrót mamy dość dużo czasu gdyż jest to 60 dni.

Nieco kontrowersji wśród graczy budzi jednak co innego – dzienny limit obrotu bonusem, który wynosi 10% wymaganej kwoty. Przyjmijmy więc, że dokonujemy wpłaty na kwotę 500 złotych, wymagany obrót wynosi 2000 złotych (czterokrotność depozytu) i chcemy dokonać tego obrotu najszybciej jak to możliwe. W Totolotku czy STSie w teorii można dokonać obrotu nawet w ciągu jednego dnia, bukmacher Milenium ze względu na przyjęty limit tego nie umożliwia.

W omawianym przykładzie w ciągu 24 godzin moglibyśmy dokonać obrotu na maksymalnie 200 złotych (10% z 2000 złotych). Łatwo jest więc policzyć, że w założeniu, że chcemy dokonać obrotu w najkrótszym możliwym czasie – w Milenium potrwa to przynajmniej 10 dni. Z jednej strony jest to dziwne ograniczenie ze strony bukmachera niepotrzebnie wydłużające całą procedurę, co może irytować np. graczy lubiących grać zakłady na żywo.

Z drugiej jednak strony – jest to okazja do spokojniejszego podejścia do tematu co w końcowym rozrachunku może wyjść nam na dobre. Mając na uwadze fakt, że tak czy owak obrót potrwa przynajmniej 10 dni bardziej rozważnie możemy wybierać selekcje poświęcając więcej czasu na analizę. Czasami pośpiech jest złym doradcą. W tym przypadku nie musimy się spieszyć.

Poprzedni artykułNielegalni bukmacherzy – kiedy powrócą do Polski?
Następny artykułJak typować mecze piłki nożnej?
Polski bukmacher online może konkurować z nielegalnymi bukmacherami na ofertę zakładów, wyższe promocje i darmowe bonusy. Najlepsi w Polsce bukmacherzy online bez problemów radzą sobie z zagraniczna konkurencją, gracze z Polski chętnie tutaj obstawiają.