Kolejny, nudny, nieciekawy tytuł – pomyślicie. Gdzie tu kreatywność – gdzie pomyślunek, gdzie bla bla bla bla. A teraz czas na refleksję. Kiedy szukacie konkretnego poradnika – o konkretnej rzeczy, to wpisujecie ,,jakże to uczynić, aby nasza karoca xyz” – czy też wpisujecie ,,poradnik xyz”? No właśnie. Dlatego też – my chcąc dotrzeć do was – abyście mogli otrzymać kompleksowe porady dotyczące obstawiania zakładów bukmacherskich. Zapraszamy do naszego artykułu!

Wiedza to potęga  – czyli jak być ,,mądralą” w bukmacherce

Bez odpowiedniej wiedzy nie zostaniemy dobrym graczem zakładów bukmacherskich. W przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich – wiedza o sporcie który obstawiamy jest naprawdę przydatna. Choćby do tego aby odrzucić niepewne rozstrzygnięcia. Dobry typ jest jak dobre danie, staramy się je przygotować jak najlepiej, jednakże nie zawsze nam to wychodzi. Puchary są takim przykładem, kiedy wiele osób obstawia tak zwane  ,,pewne typy” – zupełnie lekceważąc sytuację danej drużyny.

Pamiętajmy, że puchary dla słabszych drużyn to ogromny zastrzyk gotówki, silniejsze zaś grają trzecim składem, jeśli jest inaczej to musimy o tym wiedzieć. No ale dość o tym niezbyt ,,sukcesywnym” dla nas sporcie, czyli piłce nożnej, trzeba tu sobie trochę opowiedzieć o wiedzy. Najlepszy sposób na jej zdobycie, to albo oglądanie spotkań a następnie analizowanie ich, lub też zasięgnięcie porad bukmacherskich. Przez to będziemy w stanie ,,skomponować” własny styl obstawiania, dzięki czemu nasze typy w przyszłości na pewno będą bardziej udane. Oczywiście jeśli dalej będziemy chcieli obstawiać zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A czy to jest dla mnie? – to już pytanie nie do nas.

Ocena, czy obstawienie danego sportu jest dla kogoś – nie należy do najłatwiejszych, z racji tego że każdy jest inny. Niektórzy mają lepsze predyspozycje do obstawiania tego lub innego sportu, ale my w tym artykule nie będziemy się na tym skupiać, ponieważ wiele zależy tak naprawdę od was. Istnieje mnóstwo przypadków, gdzie ktoś – mimo że się do tego nie nadawał, to i tak mu się udało. Wystarczy spojrzeć na takich ludzi jak Sylvester Stallone czy też Arnold Schwarzenegger. Dlatego też, żółtodziobie, na jeden moment zostaniemy twoimi ,,coachami” – nie poddawaj się, staraj się, rozwijaj, dąż do swojego celu – a go osiągniesz.

Legalny bukmacher – bez tego możesz zapłacić dużą karę….

Wybór legalnego bukmachera, który musi posiadać licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – powinien być dla nas kluczowy. Dlaczego? Zapytacie. Otóż gdybyśmy wybrali nielegalnego bukmachera zamiast właśnie licencjonowanego i obstawiali u niego, możemy w przyszłości się obudzić słysząc : ,,otwierać policja” – a wraz z nią jest fiskus, który mówi nam, że byliśmy ,,niegrzeczni” – i czas wreszcie oddać stosowny podatek od tego, co zarobiliśmy na zakładach bukmacherskich, bez wiedzy fiskusa…


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady i ciekawostki bukmacherskie
Następny artykułBoks w bukmacherce – jak obstawiać?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.