Każdy tak naprawdę chce czego innego od zakładów bukmacherskich – jedni mają ochotę na większe emocje – inni chcą wielkiej kasy – a jeszcze inni, coś innego. Jednakże wszyscy mogą skorzystać z porad, które przygotowaliśmy dla was w naszym poradniku!

Porady bukmacherskie – co może ci pomóc obstawiać u bukmachera?

Każdy lubi dostawać, prawda?

Co prawda bonus na start może otrzymać każdy gracz, który założy konto na stronie wybranego przez siebie bukmachera i wyrazi chęć skorzystania z oferty powitalnej w okresie rejestracji. W rzeczywistości Polscy bukmacherzy oferują kilka rodzajów bonusów na start, takie jak zakłady bez depozytu (co praktycznie jest darmowym zakładem) I na przykład zakłady bez ryzyka (które polegają na zwrocie kosztów). Przy tym pierwszym nie musisz wpłacać żadnych środków na konto, bukmacher po prostu przyznaje ci określoną ilość pieniędzy, przy pomocy których możesz obstawić swój zakład. W przypadku drugiego rodzaju bonusów gracz wpłaca środki na swoje konto i stawia za nie zakład, ale jeśli nie uda się mu go wytypować poprawnie – to nie straci swoich pieniędzy, bo bukmacher zwróci mu pieniądze w ramach tego, co wpłacił.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Bonusy – czyli na czym bukmacher przycina?

Ale jak wszyscy wiemy, za dobrze tak być nie może, bo w końcu bukmacher musi wyjść na swoje, prawda? Owszem, możesz dostać bonus bukmacherski, ale musisz liczyć się z tym, że bukmacher najczęściej w swoich regulaminach określa warunki, co oznacza, że nie będziesz mógł natychmiast wypłacić środków z wygranej, ponieważ wtedy stracił by on kasę, prawda? Najpierw musimy zagrać dla nich tak, jak wymaga tego bukmacher – na przykład zachowując minimalne kursy na wydarzenie, minimalną liczbę zakładów na kuponie lub określony rodzaj zakładów. Legalni bukmacherzy zazwyczaj wymagają wielokrotnych obrotów bonusów, a im więcej kuponów musimy umieścić, tym mniejszą mamy szansę na to, że uda nam się taki zakład wygrać. Pamiętajmy również, że bonusy mają zazwyczaj określony przez bukmacherów okres ważności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz zyskać, a nie się bawić

Najlepiej będzie, jeśli przeznaczysz swoje siły i zasoby na tę ukochaną i dobrze ci znaną dyscyplinę i odpuścisz te egzotyczne dyscypliny, które w ogóle nie rozumiesz. Jest tu jednak inny problem – aby wygrywać zakłady na wydarzenia sportowe, powinniśmy odłożyć na bok sportowy nastroje. Dlatego bardzo przydaje się do tego spokojna analiza statystyk dotyczących obstawiających drużyn czy zawodników, ale też wiedzieć, jaki mamy budżet na grę i warto jest przestrzegać ustalonej kwoty. W przeciwnym razie groźba utraty pieniędzy zostanie wykorzystana przez bukmachera może być wykorzystana do innych celów, które mogą stać się bardzo realne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakich zasad warto się trzymać – obstawiając zakłady bukmacherskie?
Następny artykułCzy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.