Promocje i bonusy u bukmacherów to jeden z podstawowych elementów gry. Każda z marek oferuje swoim klientom mniejsze lub większe promocje, dzięki czemu możemy wygrać większą stawkę, lub pozwolić sobie na dodatkowe obstawianie. Wielu jednak graczy zastanawia się, czy warto korzystać z takich bonusów, jakie warunki muszą spełnić i czy w rzeczywistości promocja taka nie okaże się nieopłacalna. Poniżej odpowiadamy na wszystkie te wątpliwości i przedstawiamy najpopularniejsze typy promocji.

bonusy bukmacherskie za darmo
Promocje i bonusy bukmacherskie w Polskich zakładach sportowych

Dlaczego bukmacherzy oferują promocje i bonusy?

Bukmacherzy oferują promocje i bonusy z kilku względów. Pierwszym z nich jest zachęcenie gracza do gry. Znacznie łatwiej jest przekonać graczy, aby rozpocząć grę, jeśli otrzymają darmowe środki lub ich własna wpłata zostanie podwojona. Bukmacherzy w ten sposób chcą również zaangażować graczy do wpłacania większych depozytów i zachęcają do bardziej intensywnej gry. Ważnym powodem jest również element lojalnościowy. Jeśli gracz zostanie doceniony i uhonorowany takim bonusem, nie zmieni marki, a pozostanie z danym bukmacherem na dużej.

Firmy zachęcają w ten sposób graczy również takich, którzy od dawna nie obstawiali aktywnie. Bonusy te w większości są korzystne dla graczy, dlatego warto wykorzystać całą sytuację i skorzystać z preferencyjnych środków. Najlepsi gracze, którzy regularnie zarabiają na typowaniu wyników, traktują bonusy i promocje jako podstawowy element gry.

bonusy i promocje w sts za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od depozytu

Bonusy od depozytu to np. podwojenie sumy, jaką wpłacimy po raz pierwszy u danego bukmachera. Promocja ta jest dedykowana zazwyczaj nowym graczom. W większości wypadków bonus taki musimy obrócić kilkakrotnie, obstawiając go. Jest to jednak warunek możliwy spełnienia. Choć nie musimy korzystać z tego bonusu przy rejestracji, warto go wybierać. Rozpoczynając grę, nie chcemy szybko jej kończyć czy wypłacać od razu środków. Dzięki temu będziemy mogli obstawić nawet 2 czy 3 razy więcej zakładów a w tym czasie zdążymy wykonać wymogi promocji.

Freebet

Freebety to darmowe zakłady, które możemy postawić bez wydawania własnych środków. Są one proponowane nowym graczom, co pewien okres stałym graczom czy okazjonalnie np. na święta, urodziny czy daną okoliczność. Czasami mogą mieć one warunek np. kilkukrotnego obrotu przed wypłaceniem, ale skoro otrzymujemy je całkowicie za darmo, warto je wykorzystywać. Jeśli nie mają one daty ważności, warto też u kilku bukmacherów zebrać ich kilka i wykorzystać na jedno zdarzenie co będzie gwarantowało wygraną.

Happy Hours — brak podatku, preferencyjne kursy itp.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem stosowanym szczególnie przez duże marki jest promocja typu Happy Hours. To najczęściej godziny lub krótkie okresy, w których możemy postawić bez potrącania 12% podatku, korzystać z atrakcyjnych kursów np. na daną ligę czy specjalnych warunków. Promocje te najczęściej nie mają żadnych warunków, dlatego warto obserwować takie typy promocji i zakupić kilka najbliższych zakładów właśnie w takim czasie.

Programy lojalnościowe, konkursy i punkty

Ważnym elementem wprowadzanym przez coraz więcej marek są programy lojalnościowe, konkursy czy punkty. Jest to jeden z najkorzystniejszych typów promocji, gdyż nic nie tracimy na tym, a możemy sporo zyskać. Przeważnie za grę możemy otrzymywać punkty, które są zmieniane na nagrody, brać udział w losowaniach czy wygrywać nagrody za częstą grę. Skoro gramy już u danego bukmachera warto wyrobić sobie kartę członkowską czy klubową. Dla bukmachera jest to przywiązanie gracza do marki a dla nas możliwość większych wygranych.

Czy warto korzystać z bonusów i promocji?

Zdecydowanie tak! Bonusy i promocje bukmacherskie to bardzo dobry sposób na zyskiwanie nowych środków na grę. Warto przy tym dokładnie zapoznać się z promocją i sprawdzić, czy jest ona warunkowa tj. czy musimy spełnić jakieś konkretne warunki np. obrócić wygraną kilkukrotnie.

Jeśli z promocji będziemy mogli skorzystać bezwarunkowo, zdecydowanie warto zawsze je wykorzystywać. Jeśli bonus jest warunkowy, warto poczytać o nim i zapoznać się np. z opiniami innych graczy. Dzięki temu dowiemy się, jak działa on w praktyce i czy będzie przydatny w naszej strategii gry.

Poprzedni artykułSprawdź te 3 zasady i zwiększ swoje szanse na wygraną
Następny artykułKilka zasad wytrawnego gracza zakładów sportowych
Polski bukmacher online może konkurować z nielegalnymi bukmacherami na ofertę zakładów, wyższe promocje i darmowe bonusy. Najlepsi w Polsce bukmacherzy online bez problemów radzą sobie z zagraniczna konkurencją, gracze z Polski chętnie tutaj obstawiają.