Obstawianie wydarzeń sportowych u bukmachera może być sposobem na uzyskanie dodatkowego źródła dochodu. Jest wiele systemów i metod, dzięki którym można łatwiej realizować obstawianie zakładów, z większą szansą na wygraną. Nie ma jednak jednej złotej zasady dla wszystkich, bowiem zawsze mogą zdarzyć się lepsze i gorsze okresy, w których raz się wygrywa, innym razem się przegrywa. Na pewno, osoba, która liczy na regularny zysk, musi dobrze analizować każde obstawiane wydarzenie sportowe, kondycję zawodników oraz ich ogólną formę. Wiedza sportowa jest bardzo istotna w kontekście trafnego obstawiania. Warto również pamiętać, aby obstawiać wyłącznie te wydarzenia sportowe, które są znane danemu graczowi. Daje to z pewnością większą szansę na wygraną.

ogranie bukmachera
Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich online?

Analiza i kalkulacja dwoma podstawowymi czynnikami wpływającymi na zysk

Regularne zarabianie u bukmachera jest możliwe u osób, które analizują wydarzenia sportowe, mają wiedzę w tym temacie i dobrze zarządzają swoimi finansami. Z pewnością warto zawsze ustalić z góry limit, jaki chce się przeznaczyć na gry w zakładach. Z pewnością dzięki temu nie spowoduje się bankructwa, a wręcz przeciwnie, przy trafnym obstawianiu można liczyć nawet na regularny i stały dochód. Dobrym pomysłem jest korzystanie z gotowych systemów, dzięki którym można zwiększyć szanse na wygraną. Systemy bukmacherskie określają bezpośrednio sposób, w jaki powinno dobierać się stawki na określone wydarzenia sportowe. Z pewnością osoba, która chce liczyć na regularne zarobki, musi najpierw przeanalizować swoją sytuację finansową.

Dobrym pomysłem jest obstawianie na początku przygody z bukmacherką, niskich kwot, które również mogą generować regularne zyski. System płaska stawka opiera się na wyżej wymienionej metodzie. Mianowicie w tym systemie każde wydarzenie sportowe obstawiane jest na taką samą kwotę, która nie nadszarpnie domowego budżetu. Jest to bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych. W tej metodzie zakład nie przekracza pięciu procent założonego budżetu. W tej metodzie występuje niski poziom ryzyka i również duża szansa wygranej.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Stawkowanie procentowe dla uzyskania cyklicznego zysku

Uzyskanie regularnego zysku jest możliwe również dzięki zastosowaniu systemu stawkowania procentowego. Tutaj na stawkę ma wpływ wartość zgromadzonego kapitału. Zakład stawia się w zależności od tego, czy poprzedni był dobrze trafiony czy źle. Dobra analiza i trzymanie się schematu daje niskie ryzyko bankructwa i również dużą możliwość regularnego zysku. Krótko określając, kwoty w takich zakładach wprost proporcjonalnie rosną do wygranej gracza. Istotny jest fakt, iż kwota zakładu w tym przypadku nie może przekraczać mniej więcej 2% posiadanego kapitału.

Osoba, która chce korzystać z regularnych dochodów musi być pewna swojej drużyny. Nie warto stawiać na drużyny, w których zawodnicy niedawno odnieśli poważne kontuzje. Warto obstawiać pewne drużyny, które są w dobrej formie, którym zależy na zwycięstwie. Na pewno warto stawiać mecze, ze środkowej rundy. Początek sezonu warto odpuścić, gdyż nie wiadomo, jak zawodnicy poradzą sobie na boisku po dłuższej przerwie.

poker online sts
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem za darmo

Single sposobem na uzyskanie stałego, regularnego dochodu

Osoby liczące na regularny zysk, muszą również analizować, jaką ilość zakładów chcą postawić. Dobrym pomysłem jest obstawianie mniejszej ilości wydarzeń sportowych, gdyż wówczas rośnie szansa na wygraną. Regularny zysk mają często osoby, które nie ryzykują zbytnio z ilością obstawianych meczów. Wręcz przeciwnie, jedno lub dwa wydarzenia sportowe, dają większą szansę na uzyskanie regularnych zysków, niż stawianie ośmiu czy dziesięciu zakładów.

Single, czyli pojedyncze zakłady są również świetne dla osób rozpoczynających przygodę z tą tematyką. Pozwalają one lepiej i bezpieczniej wdrożyć się w świat bukmacherki i z czasem dzięki nim, można nabrać większej wprawy. Reasumując, optymalnym rozwiązaniem jest stawianie w tym przypadku maksymalnie trzech, czterech wydarzeń sportowych. Single również są świetnym pomysłem, który może generować atrakcyjny dochód.

Poprzedni artykułKilka zasad wytrawnego gracza zakładów sportowych
Następny artykułNielegalni bukmacherzy – kiedy powrócą do Polski?
Polski bukmacher online może konkurować z nielegalnymi bukmacherami na ofertę zakładów, wyższe promocje i darmowe bonusy. Najlepsi w Polsce bukmacherzy online bez problemów radzą sobie z zagraniczna konkurencją, gracze z Polski chętnie tutaj obstawiają.