Zakłady bukmacherskie dla wielu graczy są czymś naprawdę ważnym. Jedni z tego się utrzymują inni zaś robią to dla czystej zabawy. Niektórzy naprawdę uprawiają tą dziedzinę w sposób dbały, natomiast inni na przysłowiowe „puszcze kupon na cokolwiek, może się uda”. Ale mało wie w jaki sposób obstawiać dobrze zakłady bukmacherskie, a my w tym artykule wam o tym opowiemy.

W jaki sposób obstawiać zakłady bukmacherskie?

Jaki legalny bukmacher jest godny zaufania?

W tej chwili na Polskim rynku bukmacherskim znajduje się 17 legalnych bukmacherów z których możemy korzystać bez problemu. Oczywiście każdego z nich oprócz kursów, oferty zakładów czy bonusów wyróżnia aplikacja mobilna czy strona internetowa. Gdy zdecydujemy się na któregoś z legalnych bukmacherów, to warto sprawdzić jego sieć punktów stacjonarnych, po to aby w przypadku prac serwisowych nad aplikacją czy stroną internetową można było w prosty sposób dojechać do punktu i swobodnie zagrać na swoim wybranym zakładzie bukmacherskim.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Dobra oferta bonusowa czy zakładowa jest również bardzo ważna, każdy bukmacher ma w swoim zanadrzu coś innego, jedni mają lepszą ofertę inni natomiast gorszą, ale po to mamy ogromną konkurencje na rynku bukmacherskim aby móc sobie dobrać najlepszą, która nam będzie najbardziej odpowiadała.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co to zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie są to pewnego rodzaju gry wzajemne, czyli zakład między dwoma osobami lub firmą a osobą o daną rzecz, w przypadku gdy jedna ze stron ma racje w danym zakładzie wygrywa go oraz stawkę jaką sobie obie strony ustaliły. Dodatkowo dochodzą do tego umiejętności od danej strony, ponieważ nie ukrywając odpowiednie przygotowanie do danego zakładu ma tutaj ogromny wpływ na wygraną. Przykładowo jeśli zakładamy się o mecz piłkarski i stawiamy na dany mecz to dobrym pomysłem byłoby wcześniejsze rozeznanie się tym meczem na temat całej drużyny, poszczególnych zawodników, nastawienia ich, a takie jaka jest pogoda przy zakładanym meczu, wszystkie te czynniki mają realny wpływ na przebieg takiego meczu. Ale o analizie bukmacherskiej i jak ją sporządzić opowiedziane jest w innym artykule, tutaj skupmy się na czym innym. Jakie są natomiast możliwości rozpoczęcia grania na takich zakładach? Otóż metod na zaczęcie są dwie. Jedna z nich jest poprzez stacjonarny punkt bukmacherski, wystarczy że przyjdziemy do niego i wypełniamy odpowiedni formularz okażemy dowód tożsamości i już możemy zacząć obstawiać. Jest to bardzo prosty sposób na rozpoczęcie gry u bukmachera. Drugą metodą jest rejestracja online, czyli wypełnienie formularzu na stronie bukmachera oraz wysłaniu mu skan swojego dokumentu tożsamości, po weryfikacji i mailu zwrotnym możemy zacząć grać i obstawiać swoje wybrane typy bukmacherskie.

Poprzedni artykułABC dla nowych graczy zakładów bukmacherskich
Następny artykułMistrzostwa Świata w Katarze – na kogo typować?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.