Granie na zakładach akumulowanych najczęściej nie jest najłatwiejszym zadaniem, z tego powodu iż trzeba naprawdę mocno się starać, aby coś osiągnąć na jednym zdarzeniu, a co dopiero na trzech wzwyż. Jak więc grać na zakładach akumulowanych, aby wygrywać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zakłady AKO – jak grać?

Bukmacherzy pozwalają nawet mylić się na AKO!

To wiadome, że twój bukmacher stara się sprostać twoim oczekiwaniom i zachęca cię do stawiania tak wielu zakładów, ile tylko zdołasz, oferując tak zwane bezpieczne zakłady AKO. Takie zakłady można obstawiać wyłącznie na podstawie ofert przedmeczowych i nie można ich używać do wypłacania środków. Jeśli lubisz gry z niskimi stawkami i bardzo wysokimi kursami, warto sprawdzić bezpieczne opcje obstawiania oferowane przez najlepszych bukmacherów. Bezpieczne zakłady AKO nie powinny być mylone z zakładami bez ryzyka, które zwykle obejmują zwrot kwoty na zakładzie z powodu złego wyboru wyniku. Niektórzy bukmacherzy mogą używać tych terminów zamiennie. Ponadto, zanim zakłady zostaną uznane za wygrane, musi zostać spełnionych kilka warunków, jednakże lepiej jest nie korzystać z tej propozycji, jeśli do końca nie wiemy, jak najlepiej jest je obstawiać.

sts bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – 29 PLN bez depozytu

Czy w ogóle warto jest grać na zakładach akumulowanych?

Kiedy każde zdarzenie jest zakładem dla ciebie bardzo wartościowym i masz przy okazji odpowiednią wiedzę, aby przeanalizować wszystkie te zdarzenia, to zakład AKO może być w tym wypadku dla ciebie bardzo opłacalny. Znalezienie przewagi nad bukmacherem to jedno, a twoje możliwości matematyczne to drugie. Zagranie więcej niż dwóch wartościowych singli nadal niesie ze sobą większe ryzyko porażki, ponieważ wciąż dokładasz sobie pracy. Nie chodzi o to, aby na kuponie dodawać określone wydarzenia. Bez wsparcia jakiejkolwiek analizy i wiedzy, mogą decydować o naszych stratach częściej niż jakikolwiek cenny typ, na jaki się natkniemy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady na żywo a AKO

Opłacalną strategią jest budowanie skumulowanych zakładów w oparciu o zakłady w czasie rzeczywistym. Pamiętaj jednak tylko o tym, że aby obstawiać zakłady na żywo, powinieneś mieć mnóstwo doświadczenia, ponieważ w innym wypadku bardzo łatwo możesz się na tym przejechać. Na każdym spotkaniu kursy buka będą się zmieniać w zależności od przebiegu spotkania. Obserwowanie wybranych meczów, w połączeniu z umiejętnością oceny szans zawodnika lub drużyny, zazwyczaj może dać ci dublety przy wysokich kursach.

Wybierając transmisję na żywo w ten sposób, pamiętaj, że nie możesz jednocześnie obserwować wielu meczów. Nawet jeśli wybierzemy typy na podstawie tylko aktualnych wyników, nawet jeśli mamy statystyki i charakterystykę gracza, możemy ponieść straty. Pamiętaj że w obstawianiu zakładów bukmacherskich istnieje coś takiego jak ryzyko losowości, więc nie zdziw się, że nawet jeśli zrobisz wszystko dobrze, to i tak może być szansa na to, że dany kupon ci się po prostu nie powiedzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto jest obstawiać zakłady bukmacherskie?
Następny artykułEmocje na zakładach bukmacherskich – jak je zwiększyć?
W Polsce bukmacher internetowy to ten, który posiada licencję i zezwolenie na działalność hazardową online. Bukmacher internetowy, który jest najbardziej popularny w Polsce to obecnie STS i Fortuna. Bonusy za darmo, promocje dla nowych gracz, wysokie kursy i świetna oferta zakładów sportowych.